Wycieczki – wykaz terminów

Przydział terminów dla szkół zgłaszanych przez Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy:

Data Godz. Nazwa szkoły Dzielnica Ulica
17/11/2008 8:30 LXX Liceum ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Ursynów ul. Dembowskiego 1
17/11/2008 9:30 Zespół Szkoł Nr 79 im. St. Kostki Potockiego Wilanów ul. Wiertnicza 26
17/11/2008 9:30 Zespół Szkół nr 10 im. S. Staszica Bielany ul. Kolektorska 9/11
17/11/2008 10:30 XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego Bielany ul. Lindego 20
17/11/2008 12:00 XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy Praga Południe ul. Zbaraska 1
17/11/2008 13:00 XLII LO im.M.Konopnickiej Mokotów ul.Madalińskiego 22/24
17/11/2008 13:00 Zespół Szkół nr 47 Bemowo ul.A.Krzywoń 3
17/11/2008 13:00 Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Technikum Elektroniczne Nr 3 Żoliborz ul.Zajączka7
17/11/2008 13:00 IV Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Praga Południe ul. Saska 59
18/11/2008 9:30 Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Śródmieście ul. Stawki 14
18/11/2008 9:30 XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego Mokotów ul.Wiktorskiej 99
18/11/2008 9:30 L Liceum ogólnokształcące Praga Północ ul. Burdzińskiego 4
18/11/2008 12:00 Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka Technikum Elektroniczne Nr 1 Wola ul. Kasprzaka 19/21
18/11/2008 12:00 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 Targówek ul. Bartnicza 2
18/11/2008 13:00 XLVIII Liceum Ogólnokształcące Ochota ul. Szczęślwicka 50/54
18/11/2008 13:00 XCIX Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta Praga Południe ul. Umińskiego 12
18/11/2008 13:00 Technikum Mechaniczne Nr 5 Praga Północ ul. Jagiellońska 61
18/11/2008 13:00 LXIII LO im. Lajosa Kossutha Ursynów
18/11/2008 13:00 Zespół Szkół nr 106 CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Białołęka ul. Van Gogha 1,
19/11/2008 8:30 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Śródmieście ul. Polna 5
19/11/2008 8:30 LXVIII LO im.T.Chałubińskiego Mokotów ul.Narbutta31
19/11/2008 9:30 LI Liceum Ogólnokształcące Im. Tadeusza Kościuszki Rembertów Ul. Kadrowa 5/15
19/11/2008 9:30 LVI Liceum Ogólnokształcące Ursus ul. Dzieci Warszawy 42
19/11/2008 9:30 XXV Liceum Ogólnokształcące Wawer ul. Halna 20
19/11/2008 9:30 Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku Włochy ul. Gładka 16 02-172
19/11/2008 13:00 XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida Wola ul. Obozowa 60
19/11/2008 13:00 XXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika Wola ul. Bema 76
20/11/2008 8:30 Gimnazjum nr 38 im. MariiSkłodowskiej – Curie Śródmieście ul. Świętokrzyska 18a
20/11/2008 12:00 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 Ochota ul. Barska 32
20/11/2008 13:00 ZSI nr 62 Mokotów ul.Bonifacego 10
20/11/2008 13:00 Gimnazjum Nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Wola ul. Grenady 16
20/11/2008 13:00 Zespół Szkół nr 48 Bemowo ul.Irzykowskiego 1a
20/11/2008 13:00 Gimnazjum nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego Bielany ul. Przybyszewskiego 45
20/11/2008 13:00 Zespół Szkół nr 106 Gimnazjum nr 122 Białołęka ul. Van Gogha 1,
21/11/2008 8:30 Gimnazjum nr 94 Ursynów ul. Na Uboczu 9
21/11/2008 12:00 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 126 Im. Bohaterów Westerplatte Rembertów Ul. Gen. K. Ziemskiego 22
21/11/2008 12:00 Zespół Szkoł Nr 2 im. Wandy Rutkiewicz Wilanów ul. Gubinowska 28/30
21/11/2008 12:00 Zespół Szkól nr 77 Gimnazjum nr 19 im. B. Prusa Praga Południe ul. Zwycięzców 7/9
21/11/2008 12:00 Gimnazjum Nr 114 Włochy ul. Malownicza 31a
21/11/2008 13:00 Gimnazjum nr 133 Ursus ul. Warszawska 63
21/11/2008 13:00 Gimnazjum Nr 103 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi Wawer ul. Żegańska 1
21/11/2008 13:00 Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Wesoła ul. Klimatyczna 1
21/11/2008 13:00 Gimnazjum Nr 30 Praga Północ ul. Szanajcy
17/19
21/11/2008 13:00 Zespół Szkół Nr 54 Gimnazjum Nr54 Żoliborz ul. Elbląska 51,
21/11/2008 13:00 Gimnazjum nr 142 im. Roberta Schumana Targówek ul. Olgierda 35/41